Bruker D2 Phaser 2nd Gen


D2 Phaser 2nd Gen


Bir Başarı Hikayesinin Devamı;

Yeni D2 PHASER, Bragg-Brentano geometrisindeki tüm X-ışını toz difraksiyon uygulamaları için yeni nesil masaüstü difraktometresidir. Entegre bir düz ekran monitör, WINDOWS 8.1 çalıştıran entegre bir PC ve ultra hızlı SSD sürücü ile donatılmıştır.

DIFFRAC.SUITE yazılım paketinin en son sürümü ezber bozan nitelikte bir ölçüm ve analiz yeteneğine sahip olup , CFR 21 Part 11 normlarına dahi uyumludur.

Yeni Nesil D2 PHASER birkaç çekici seçenekle birlikte geliyor:

Scintillation counter dedektör, x-ışını difraksiyonuna giriş için SSD 160 veya Lynxeye™ , Benzersiz hız ve veri kalitesiyle yüksek kaliteli X-ışını toz difraksiyon verilerini toplayan dedektörler Standart Numune Kompartmanı, Kullanıcı tarafından tanımlanabilen dönme hızı sağlayan 51.5 mm çaplı numune tutucuları için numune kompartmanı Otomatik Numune Değiştirici, Kullanıcı tarafından tanımlanabilen dönme hızı sağlayan 32 mm çapa sahip 6 adet numune tutucu kapasiteli numune değiştirici

D2 PHASER 2nd Gen – Herşey içinde kristal faz analiz cihazı
Yeni D2 Phaser, piyasadaki en kompakt ve en hızlı, hepsi-bir-arada amorf ve kristal faz analiz cihazıdır. Mobil bir cihazdır ve sadece elektrik bağlantısına ihtiyaç duyduğu için kurulumu kolaydır. D2 Phaser laboratuvar veya saha kullanımı için oldukça uygundur başka bir deyişle, bu gerçek bir tak ve çalıştır sistemidir. Kolay kullanım, yüksek performans ve düşük maliyet D2 PHASER masaüstü difraktometresinin temel özelliklerini oluşturmaktadır.
D2 PHASER, laboratuvarlarda ve QC / PC uygulamalarında X-ışını toz difraksiyonu segmentinde fiyat / performans lideridir örneğin; çimento, mineral, jeoloji, kimya, ilaç sektörlerinde olduğu kadar eğitim amaçlı da kullanılmaktadır.

Daha fazla ayrıntı için lütfen yeni D2 PHASER App aplikasyonumuza bakın veya D2 PHASER 2nd Gen Flyer broşürünü indirin.
NanoSpek / whatsapp